Apie mus

Patirtis
Sėkmingai dirbame nuo 1996m. Augame kartu su vis besikeičiančiomis mados tendencijomis. Parodos, seminarai vykstantys visoje Europoje padeda mums specializuotis dekoruojant privatų, biurų, restoranų bei viešbučių interjerą.
Profesionalumas ir kompetencija
“Užuolaidų studijos” prekių kokybę užtikrina ne tik kruopščiai parinkti gaminiai, bet ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai. Čia dirbantys profesionalai Jums patars ir padės išsirinkti iš gausaus prekių asortimento.
Klientų aptarnavimas
Klientai mums visada svarbiausi, todėl konsultuojame ne tik salone, bet ir Jūsų erdvėje. Atsižvelgdami į konkretų interjerą bei pageidavimus parenkame audinius, jų faktūras ir atspalvius.
Visos paslaugos iš vienų rankų
Jums nereikės vargintis dėl nieko, nes mūsų įmonė viskuo pasirūpins už Jus . Teikiame labai plataus spektro paslaugas: nuo projektavimo iki užuolaidų pakabinimo.
Priežiūra ir kokybės garantija
Dizaineriai asmeniškai prižiūri visą procesą- nuo karnizų tvirtinimo iki užuolaidų pakabinimo, todėl visada pasiekiami puikūs rezultatai. “Užuolaidų studija” garantuoja Jums ne tik kokybę, bet ir greitą, profesionaliai atliktą darbą.
Kūrybiškumas
Mūsų įmonė sėkmingai įsitvirtinusi ne tik Lietuvos, bet ir konkurencingoje užsienio rinkoje. Studijos dizaineriai kviečiami dekoruoti vokiečių tekstilės gamintojų stendus parodose‚ o tai daug ką pasako apie jų išskirtinį kūrybiškumą.
Inovacijos ir technologijos
Nuosekliai stebime ir domimės pažangiausiomis naujovėmis. Užsukite pas mus ir pasidalinsime su Jumis savo įgytomis žiniomis.
Mobilumas
Įgyvendiname projektus tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Jau įgyvendintų projektų nuotraukas galite pamatyti mūsų galerijoje.